Apartmány Rokytka – jedinečné místo …

… bezkonkurenční díky své poloze – přímo u vleku Modrá Hvězda, Sachrovka. Skibus směr skiareál Lysá hora, Horní domky je přímo před domem (cca. 5min cesty skibusem). Půjčovna lyžařského vybavení a kancelář lyžařské školy je přímo v domě.

Zažijte hory jinak

Pro milovníky dobrého jídla a dobrých nápojů je v okolí apartmánů několik kaváren a restaurací kde si každý nalezne to své. Nechte se zlákat krkonošskými specialitami či tradiční českou kuchyní. V případě že jste vyznavači domácího vaření, je nedaleko obchod kde si nakoupíte vše potřebné.

Po lyžování zažijte jedinečnou atmosféru v jednom z Après-ski barů, zajděte do relax centra se saunou či navštivte diskotéku nebo music club s živou hudbou.

Naše komfortní apartmány jsou schopny uspokojit i ty nejnáročnější hosty. Každý z našich apartmánů je vybaven kuchyňským koutem, TV se satelitním příjmem, DVD. Další výhodou je prostor pro uložení sportovního vybavení (lyže, lyžařské boty, kola). Apartmány Rokytka byly připraveny s mimořádnou pozorností k detailu, aby poskytoval maximální komfort Vám – našim hostů.

Zveme všechny, kteří ocení vysokou kvalitu a přátelskou atmosféru – rodiny s dětmi, jednotlivce či skupiny přátel. Nabízíme vám 5 apartmánů (2-8 osob).

na lyžích až do apartmánu … ušetřete čas dojížděním na sjezdovky ….

skiareál Modrá Hvězda, Sachrovka 0m
skiareál Horní Domky – Lysá hora 1.000m
skiareál Studenov 2.000m
zastávka SKIBUSu 50m
Parkoviště v domě
Restaurace a kavárny 150m
Drobné obchůdky 150m
Pošta 200m
Relax centrum, sauna, wellness 150m

 

Bowling 1.500m
Kuželkárna 600m
Sportovní hala 600m
Tenis 600m
Fotbal 200m
Fitnes 150m
Disco 800m
Music club (live music) 700m
Autobusové nádraží 50m
Vlakové nádraží 7 km

Apartmány ROKYTKA

- ubytování na sjezdovce

Krkonoše

Krkonoše se nacházejí na severovýchodě Čech podél státní hranice s Polskem. Krkonoše jsou součástí horopisného celku Sudety a jsou nejvyššími horami střední Evropy severně od Alp. Jsou poměrně malé - vytvářejí souvislé pásmo asi 35 km dlouhé a méně než 20 km široké.

ROZLOHA:

česká strana - 454 km2, polská strana - 177 km2.

Nadmořská výška:

od cca 300 m n.m. do 1602 m n.m. (Sněžka)

... apartmány ROKYTKA - Vaše klidná dovolená v srdci Krkonoš ...
TOP